Pera Rose Boutıque Hotel Pera Rose Boutıque HotelPera Rose Boutıque HotelPera Rose Boutıque HotelPera Rose Boutıque HotelPera Rose Boutıque Hotel
Türk Hamamı bulunuyor sahip Hotel Pera Rose Fitness Center misafirlerine hizmet veren, Sauna, Fitness Salonu ve Dinlenme Salonu. 
Rosa Spor olanaklar otel misafirlerine ücretsiz olacak. Egzotik kokular Pera Rose Hotel İstanbul konaklamanız sırasında vücudunuzun enerji size masaj geniş bir seçki sunacak var olan bir stressfully gün özel olarak hazırlanan masaj salonunda sonra bizim Fitness Center'da dinlenmek mümkün olacak.
Pera Rose Hotel Istanbul A Masaj keyfini çıkarın! bir stressfully gün sonra, bizim Spor Merkezine dinlenmek olabilir. Bu Masaj, Türk Hamamı, Sauna, Fitness Salonu ve Dinlenme Salonu bulunuyor Pera Rose Hotel Fitness Center misafirlerine hizmet vermektedir. 
Rosa Spor olanaklar bizim Otel misafirlerimize ücretsiz olacaktır. Onunla Bizim özellikle tasarlanmış Masaj Odası, egzotik kokular, size vücudunuzun ... çektirmek için masaj geniş bir seçki sunacak bulunuyor.
Pera Rose Hotel İş Merkezi Eğer kendi ofisinizde yaptığınız gibi rahat hissettirmek için PC, tarayıcı, faks ve yazıcı ile sağlayacaktır ... Pera Rose Hotel Toplantı Salonu Bizim toplantı alanı Eğer yüksek internet erişimi, projeksiyon, DVD, TV, vb kullanılabilir her türlü teknolojisi ile verecektir ... Biz World Class hizmeti ile İş ve Sosyal olayları karşılamak için hazırız.
Rezervasyon Talebi
Giriş Tarihi
*
Çıkış Tarihi
*
Oda Sayısı
Yetişkin
Çocuk
 
LOGIN FORM