Pera Tulip Hotel Pera Tulip HotelPera Tulip HotelPera Tulip HotelPera Tulip HotelPera Tulip Hotel
Taksim Pera asırlık binalar, camiler, kiliseler, sinagoglar gong, ilçe ile kaplı ve birbirine İstanbul'un kültür, alışveriş ve eğlence merkezi ezan karıştırılır.
Pera Tulip Hotel, sadece bir soba Beyoğlu'nda yer almaktadır - Pera. Birkaç dakika içinde bir Galata Kulesi, Tünel ve Taksim Meydanı'na ulaşabilirsiniz. İstanbul 'un ana alışveriş alanında İstiklal caddesi sadece next door. Flower Bazaar, Nevizade restoran alanı asla unutmayacağım tatlar geniş çeşitleri sunacak. Eski şehir ya da tarihi yarımada yaklaşık 10 dakikada ulaşılabilir ve Metro İstasyonu Otel (Tunnel Station) 30 metre mesafededir. Eğer gizli güzelliği ortaya çıkarmak için, Roma, Bizans ve Osmanlı kültürlerinin Sultanahmet semti ana bekliyor. Topkapı Sarayı, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı ve bunun gibi pek çok diğer ünlü dünya mirası burada, ...
lobide Pera Tulip girmek noktadan itibaren, profesyonel bir şekilde samimi hizmet hissetmeye başlayacaksınız tutum. Otel lobisinde, Bishara Toplantı Salonu, İş Merkezi, Spago fitness, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, dinlenme salonu ve sauna mükemmel bir planlama ile kalmak mükemmel yapacaktır.
Reservation Request
Date In
*
Date Out
*
Rooms
Adults
Child
 
LOGIN FORM